POMOC W UZYSKANIU DOTACJI

ZWIĄZANYCH Z EFEKTYWNOŚCIĄ ENERGETYCZNĄ

 

Planujesz nową inwestycję :

 

Firma Allando jako profesjonalny doradca i konsultant oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania. Współpracujemy z zaufanymi biurami projektowymi specjalizującymi się w branży związanej z efektywnością energetyczną a więc: oświetleniem, fotowoltaiką, pompami ciepła oraz pracami termomodernizacyjnymi.

Twoja inwestycja nie wymaga dokumentacji do pozwolenia na budowę?
Opracowujemy również: programy funkcjonalno użytkowe, koncepcje, schematy, szkice, opracowania.

Nie martw się o uzgodnienia, współpracę z urzędami, podmiotami zewnętrznymi. Z dużą łatwością poruszamy się w tej materii. Świadczymy takie usługi dla każdego sektora: prywatnego, publicznego, ngo. Ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe w samorządzie daje nam przewagę wśród innych firm w rzetelności, skuteczności i prawidłowości działań!

 

Dokumentacja przetargowa 

 

 Kompleksowo przygotowujemy specyfikacje techniczne, branżowe, opisy przedmiotów zamówienia, występujemy w roli biegłego w trakcie oceny ofert. Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych, aktów wykonawczych do ustawy oraz współpraca z kancelaria prawną specjalizującą się w tematyce zamówień publicznych daje inwestorowi poczucie bezpieczeństwa i rzetelności.

 

Planujesz modernizację

 

Doradztwo techniczne, wizja lokalna, prezentacja i dobór produktów, przeliczenia w zakresie spełniania warunków norm, pomiary.

 

 

 

Jeżeli liczy się dla Ciebie kompleksowa obsługa to SZUKASZ właśnie ALLANDO.

 

 

 

 

Nie nabieraj się na tanie triki, aspekt handlowy jest tylko jednym z kilku czynników, które stanowią istotę optymalnej modernizacji. Pamiętaj, że wszystko należy potwierdzić w dokumentach, w trakcie odbiorów. Dopiero potwierdzenie formalno prawne daje ci gwarancję prawidłowości przeprowadzenia modernizacji oświetlenia. Wiele razy usłyszysz zmień oprawę „szt.” za „szt.”  250W zamień na „120” - pół prawdy to cale kłamstwo. Jest jeszcze kilka innych czynników, które wpływają na poziom natężenia oświetlenia i spełnianie warunków NORMY oświetleniowej. Podobnie jest w przypadku innych działań na rzecz poprawy efektywności energetycznej.
Wszystkie prace termomodernizacji budynków czy wymiana źródeł ciepła to przedsięwzięcia wymagające szeroko zakrojonych działań i odpowiedniej znajomości tematu. Aby dopełnić wszystkich formalności potrzeba dużej wiedzy i doświadczenia.

 

Pamiętaj! Nie jesteś w stanie znać się na wszystkim. Daj sobie pomóc.

 

 

Zapytaj profesjonalistów – rozmowa nic nie kosztuje.

 

 

 

DOTACJE PRZETARGI PROGRAM FUNKCJONALNO UŻYTKOWY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cennik usług

Copyright by Allando sp. z o.o. Tuszyn

Created with WebWaveCMS